دسترسی سریع
×

چرا دانشگاه آزاد اسلامی شیراز سه عنوان برتر جشنواره فرهیختگان را کسب کرد

چرا دانشگاه آزاد اسلامی شیراز سه عنوان برتر جشنواره فرهیختگان را کسب کرد

 
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در پنجمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی به سه عنوان برتر در زمینه تالیف کتاب و مجله لاتین دست یافت.
دکتر محمدمهدی جباری درباره موفقیت‌های این واحد دانشگاهی در پنجمین جشنواره فرهیختگان گفت: «با تلاش همکاران و پژوهشگران واحد شیراز، این واحد دانشگاهی توانست در بخش‌های مختلف پژوهشی همچون کتاب برتر، مجله برتر(انگلیسی) و مجله نمایه شده در پایگاه های معتبر بین المللی در بین واحدهای دانشگاهی کل کشور، عنوان برتر را کسب کند.»
 
معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز افزود: «کسب 3 عنوان برتر این جشنواره با تلاش شبانه‌روزی پژوهشگران این واحد در سال گذشته است و بی تردید با زحمات روزافزون دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی و حرکت در مسیر برنامه‌ریزی شده پیش رو، سعی خواهد شد تا جایگاه این واحد دانشگاهی را در سالهای آتی بیش از گذشته ارتقا دهیم.
 
وی درباره کسب عنوان‌های برتر از سوی این واحد گفت: کتاب «هویت کالبدی شهر (مفاهیم و نظریات)» اثر خانم دکتر طاهره نصر عضو هیأت علمی گروه معماری واحد شیراز، به عنوان کتاب برتر در گروه هنر و معماری انتخاب شد. مجله "Journal of Mathematical Extension" با مدیر مسئولی دکتر جواد بهبودیان و سردبیری دکتر خدیجه جاهدی و مدیریت داخلی دکتر مازیار زارع پور، نیز به عنوان مجله برتر انگلیسی زبان انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت. این مجله به دلیل نمایه شدن در پایگاه های معتبر بین المللی، به عنوان یکی از مجلات برتر دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
 
 


آخرین اخبار